ТОВ Анкор-ДА

Обладнання та витратні матеріали

для післядрукарської обробки

08131. Києво-Святошинський район

с. Софіївська Борщагівка вул. Київська 75

phone (044) 502-94-40 kievstar (098) 868-82-85

vodafon (095) 868-82-85 life (073) 868-82-85

Про компанію

Історія компанії "Анкор" типова для багатьох українських компаній, що створювалися "з нуля", без приватизації колишньої державної власності, капіталізації державних коштів тощо.

Приватна ініціатива, енергія і підприємницький талант дозволили буквально на голому ентузіазмі трансформувати ідею в підприємство. Спочатку маленьке, що тулиться в орендованому офісі, з документацією, що ведеться в загальних зошитах. Але..., дорогу подужає той, хто йде!

 

Сьогодні Анкор - стабільне підприємство, що динамічно розвивається і з неймовірною швидкістю модернізує свою роботу.

Свідчення змін - десятки великих і сотні середніх і дрібних фірм і організацій, що тісно співпрацюють з компанією "Анкор".

 

 Дуже багато робилося вперше, дуже багато робилося на голому ентузіазмі. Були перемоги, були і поразки. Але, перших все ж було більше, набагато більше, спіткнувшись, компанія вставала і рухалася вперед з подвоєною енергією. Завдяки цьому сьогодні з посмішкою сприймаються ті "великі" проблеми, з якими доводилося стикатися колись.

 

Нинішній "Анкор" пройшов усі щаблі перетворення з малого підприємства на сучасне високоефективне підприємство, що впевнено лідирує на своєму ринку.

 

На сьогоднішній день ТОВ "АНКОР" є провідним постачальником на ринок України обладнання та витратних матеріалів для післяпечатних процесів - ламінація, палітурка, виготовлення картонної упаковки та інших. Завдяки цілеспрямованим зусиллям, ефективній збутовій політиці і постійно підвищуваній якості сервісу, компанія забезпечила собі стійке зростання збуту у всіх регіонах, як у кількісному відношенні, так і по асортименту продукції.

 

За 25 років роботи на ринку АНКОР зумів істотно розширити асортимент продукції, що поставляється, тим самим забезпечивши комплексні поставки всього спектра обладнання, витратних матеріалів і послуг.

 

Маркетингова політика компанії будується на постійному розширенні асортименту продукції, що поставляється, незмінно високій якості обладнання та витратних матеріалів обраних торгових марок, вдосконалення сервісу: системи доставки, розрахунків, гарантійного та післягарантійного обслуговування, інформаційної підтримки клієнтів та реклами.

 

Оптимізація бізнес-процесів і вдосконалення схем дистрибуції дозволяє компаніям впевнено нарощувати свою присутність на ринку. При цьому географічна експансія супроводжується підвищенням рівня обслуговування клієнтів, впровадженням нових форм роботи, наданням споживачам комплексних рішень.

 

Проголосивши безперервне підвищення якості роботи наріжним каменем корпоративної філософії, команда "АНКОР" впевнено дивиться в майбутнє. Запорукою успіху компанії на ринку є найвища кваліфікація персоналу. Сформований колектив має достатньо досвіду, знань і мотивації для того, щоб ставити перед собою високі цілі і досягати їх.

 

Ключові напрямки діяльності компанії "Анкор":

  ·  постачання та продаж післяпечатного обладнання (ламінатори всіх типів, плівки, переплітне обладнання та витратні матеріали, різальне обладнання та ін.);

  ·  постачання та продаж офісного та презентаційного обладнання (офісні різаки, ламінатори, перфобіндери, знищувачі документів, бейджі та презентаційні аксесуари, ін.);

  ·  постачання та продаж обладнання для виготовлення рекламно-сувеніроної продукції за технологією GRAWERTON (перенесення фотозображення на метал, пластик, кераміку, тканини, ін.);

  ·  забезпечення сервісного обслуговування, гарантійного та післягарантійного обслуговування клієнтів компанії.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА РОЗСИЛКУ!

Будьте в курсі всіх новин компанії, оновлень і нових надходжень, спеціальних пропозицій і знижок.

Вверх

На цьому веб-сайті використовуються файли cookie. Якщо ви приймаєте файли cookie, ви можете використовувати всі можливості веб-сайту. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.